V-TAC sieťový adaptér 12V 2,5A 30W
Kód: 3238Podrobný popis
V-TAC sieťový adaptér s jednosmerným výstupom 12V 2,5A 30W. Pre dlhú životnosť je potrebné adaptér zaťažiť maximálne na 80% jeho výkonu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adaptéry 12V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.284 kg |
| EAN: | 3800157628044 |
| Výkon: | 30 |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP44 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -35°C to +55°C |
| Rozmery: | 119x52x32mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:100-264V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.284 kg |
| Objem: | 0.0007 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
