V-TAC LED žiarovka E14 C37 3W studená biela
Kód: 7198Podrobný popis
Jasné svetlo v elegantnom sviečkovom tvare. V-TAC LED žiarovka E14 3W v studenej bielej farbe rozjasní každý luster.
- Jasná studená biela farba.
- Klasický tvar banky C37.
- Minimálne náklady na svietenie.
Objednajte si ju hneď.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závit E14 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výkon: | 3 W |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | 25W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Pracovná teplota: | -20 - +40°C |
| Rozmery: | 37x100 mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 250 lm |
| Uhol svietenia: | 200° |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 6400 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
