V-TAC sťahovacie pásky 3,5 x 200mm čierne - balenie 100 ks
Kód: 11168Podrobný popis
Overená klasika v čiernom prevedení. Sťahovacie pásky V-TAC 200 mm sú nepostrádateľným základom každej dielne či domácnosti.
- Všestrannosť: Od upevnenia káblov po dočasné opravy.
- UV stabilita: Ideálne aj pre vonkajšie inštalácie.
- Skvelá cena: Výhodné balenie 100 kusov.
- Rozmery: 3,5 x 200 mm
- Farba: Čierna
- Balenie: 100 ks
Poriadok v dielni začína týmito páskami. Pridajte si ich do košíka!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sťahovacie pásky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.089 kg |
| EAN: | 3800157654234 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 3.5x200mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.089 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
