V-TAC sťahovacie pásky 2,5 x 200mm čierne - balenie 100 ks
Kód: 11164Podrobný popis
Dlhé a diskrétne. Štíhle sťahovacie pásky V-TAC sú vďaka šírke 2,5 mm nenápadné, ale dostatočne dlhé.
- Tenký profil: Skvelé pre jemnú elektroniku.
- Pevný zámok: Bezpečná fixácia bez kĺzania.
- Univerzálna čierna: Praktické využitie všade.
- Rozmery: 2,5 x 200 mm
- Farba: Čierna
- Balenie: 100 ks
Skroťte svoje káble šikovne. Pridajte si ich do košíka!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sťahovacie pásky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| EAN: | 3800157654197 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 2.5x200mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
