V-TAC sťahovacie pásky 2,5 x 150mm biele - balenie 100 ks
Kód: 11161Podrobný popis
Pre jemné detaily u vás doma. Kompaktné biele pásky V-TAC vám pomôžu skryť kabeláž k počítaču čisto a efektívne.
- Jemné prevedenie: Šírka 2,5 mm pre čistý vzhľad.
- Vhodné do interiéru: Biela farba ladí so svetlým nábytkom.
- Kvalitný nylon: Páska je pružná a odolná.
- Rozmery: 2,5 x 150 mm
- Farba: Biela
- Balenie: 100 ks
Drobnosti, ktoré uľahčujú život. Objednajte si ich dnes!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sťahovacie pásky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.041 kg |
| EAN: | 3800157654166 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 2.5x150mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.041 kg |
| Objem: | 0.0003 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
