V-TAC sťahovacie pásky 2,5 x 100mm čierne - balenie 100 ks
Kód: 11160Podrobný popis
Detaily tvoria celok. S mini sťahovacími páskami V-TAC zvládnete aj najjemnejšiu prácu s káblami v PC.
- Diskrétne: Tenké a krátke prevedenie.
- Precízna organizácia: Ideálne na uchytenie jemných vodičov.
- Pevný stisk: Napriek veľkosti držia spoľahlivo.
- Rozmery: 2,5 x 100 mm
- Farba: Čierna
- Balenie: 100 ks
Pre každého perfekcionistu. Kúpte si ich hneď!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sťahovacie pásky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 3800157654159 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | - |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 2.5x100mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | - |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
