V-TAC PRO LED reflektor so súmrakovým senzorom 200W denná biela
Kód: 20182Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | So súmrakovým senzorom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.92 kg |
| EAN: | 3800157660501 |
| Výkon: | 200 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | SMD-Samsung Chip |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 371x57x458.5mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 20000 |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 25,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 4.92 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | >0.9 |
