V-TAC rámik pre bodovú žiarovku - štvorcový matný výklopný
Kód: 8581Podrobný popis
Kvalitný rámik pre bodovú LED žiarovku. Štvorcový zlatý výklopný.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámiky na bodovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.123 kg |
| EAN: | 3800157651868 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | GU10 |
| Pracovná teplota: | -20°C to +45°C |
| Rozmery: | 82x22mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.123 kg |
| Objem: | 0.0004 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
