V-TAC pohybový senzor čierny rohový IP65
Kód: 6612Podrobný popis
Vysoko kvalitný infračervený snímač pohybu vhodný aj do rohu. Nastaviteľný čas, citlivosť svetla a vzdialenosť. detekčná vzdialenosť 10 metrov. Maximálne zaťaženie LED 600W. Nastaviteľný prevádzkový čas v rozsahu: min. 10 s ± 3 s, max. 15min ± 2 min
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybové IR senzory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 3800157655255 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP65 |
| LED: | - |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 125.2x71.4x72.7mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Objem: | 0.0008 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
