V-TAC objímka so senzorom so závitom E27
Kód: 4982Podrobný popis
Kvalitná objímka so senzorom pre E27 žiarovky. Umožňuje nastaviť čas a citlivosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pohybové IR senzory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.122 kg |
| EAN: | 3800157600071 |
| Výkon: | - |
| Farba svetla: | - |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | - |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | - |
| Pätica: | E27 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 55.5x116.5mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | - |
| Uhol svietenia: | - |
| Vstupné napätie: | AC:110-240V, 50/60Hz |
| Životnosť: | - |
| Farebná teplota: | - |
| Hmotnosť: | 0.122 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
