V-TAC LED žiarovka R7S 78mm 7W denná biela
Kód: 212714Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pätica R7S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 3800157696999 |
| Výkon: | 7 |
| Farba svetla: | Denná biela |
| Ekvivalent: | 50 |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | R7S |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 28x78mm |
| Stmievanie: | - |
| Svetelný tok: | 700 |
| Uhol svietenia: | 360° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 4000K |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Objem: | 0.0001 m3 |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >20000 |
| Power factor: | - |
