V-TAC LED trubica T8 G13 120cm 18W studená biela
Kód: 216264Podrobný popis
Najpredávanejší model LED trubice značky V-TAC. Náhrada za 36W klasickú trubicu. Studená biela farba svetla. Napájanie z jednej strany. V dvojtrubicovom svietidle stačí vymeniť štartér a trubicu. Náhrada za štartér je súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice T8 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 3800170203129 |
| Výkon: | 18 |
| Farba svetla: | Studená biela |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP20 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | G13 |
| Pracovná teplota: | - |
| Rozmery: | 1200x28mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 1850 |
| Uhol svietenia: | 160° |
| Vstupné napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Životnosť: | 25,000 Hodín |
| Farebná teplota: | 6500K |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15000 |
| Power factor: | >0.7 |
