V-TAC LED modul 3xSMD2835 1,5W modrá IP67
Kód: 5127Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| EAN: | 3800157621717 |
| Výkon: | 1,5 |
| Farba svetla: | Blue |
| Ekvivalent: | - |
| Index podania farieb CRI: | >75 |
| Krytie: | IP67 |
| LED: | SMD |
| Pätica: | - |
| Pracovná teplota: | -25°C to +50°C |
| Rozmery: | 87x15x10mm |
| Stmievanie: | nie |
| Svetelný tok: | 120-150 |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Vstupné napätie: | DC:12V |
| Životnosť: | 20,000 Hodín |
| Farebná teplota: | Blue |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Počet zapnutí / vypnutí: | - |
| Power factor: | - |
