V-TAC LED panel 24W studená biela štvorcový zapustený
Kód: 10491Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zapustené LED panely |
|---|---|
| Výkon: | 24W |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Krytie: | IP 20 |
| Pracovná teplota: | -20°C až +40°C |
| Rozmery: | 295x295x28,6 mm |
| Svetelný tok: | 2640 lm |
| Uhol svietenia: | 360° |
| Vstupné napätie: | AC 220-240 V, 50/60 Hz |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Farebná teplota: | 6500 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
| Prúd: | 160 mA |
| Prúd: | 160 mA |
| Výkon: | 24W |
| Rozmery: | 295x295x28,6 mm |
| Vstupné napätie: | AC 220-240 V, 50/60 Hz |
| Krytie: | IP 20 |
| Farebná teplota: | 6500 K |
| Počet zapnutí / vypnutí: | >15 000 |
| Uhol svietenia: | 360° |
| Svetelný tok: | 2640 lm |
| Pracovná teplota: | -20°C až +40°C |
| Životnosť: | 20 000 hodín |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
